Neohodnoceno

Čistící set na brýle s dětským motivem

Čistící sprej na brýle s dětským motivem v 30ml balení oceníte nejen při čištění brýlových skel s jakoukoliv povrchovou úpravou (včetně antireflexní), ale také při čištění LCD monitorů nebo objektivů. Neobsahuje alkohol ani rozpoštědla.
Set obsahuje sprej 30 ml, mikrovlákno 15 x 18 cm a průhledné pouzdro.

Můžeme doručit do:
13.6.2024
Skladem u dodavatele
Kód: 11823SETARTU-KS
123 Kč

Chcete vždy vidět jasně? Pak vsaďte na čistící sprej na brýle s pumpičkou OpticSpray. Dokonale zbaví vaše brýle všech nečistot a čištění brýlí s ním bude hračka. Pro důkladnou a šetrnou aplikaci doporučujeme používat společně s hadříkem z mikrovlákna.

Čistící sprej na brýle Optic Spray neobsahuje alkohol ani jiná rozpouštědla a je ideální pro čistění všech druhů brýlových čoček (i antireflexních). Kromě brýlí jej můžete používat také na čištění LCD monitorů počítačů nebo televizí.

Pro ještě lepší údržbu Vašich brýlí, objednejte v setu s čistící utěrkou z mikrovlákna.

Mikrovlákno rozměr 15 x 18 cm.

Nejlepší ultrajemná mikrolátka k čištění čoček. Neškrábe, ideální pro všechny druhy čoček včetně antireflexních. Naprosto odstraní otisky prstů, mýdla, prachu, oleje, laku na vlasy,vody. Povoleno praní v pračce do 40°C, udrží si kvalitu i po sto vypráních. Ideální také k čištění jiných choulostivých povrchů jako např.: tv obrazovek, monitorů, klenotů, kompaktních disků, objektivů kamer a fotoaparátů, dalekohledů a kompaktních disků.