O mě

Kdo jsem?

Jsem oční optička, obchodnice s brýlemi, ale především taky matka dvou dcer.  Téměř 20 let provozuji kamennou dětskou oční optiku a stále mě to baví.

Jak vzniklo Nanito?

Denně v mé optice obsluhuji dětské zákazníky od miminek po teenagery. S rodiči konzultuji výběr dioptrických čoček a pokaždé dojde na otázku “Kolik času tráví vaše dítko u mobilu?” Většinou to bývá několik hodin, domluvíme se tedy pro úpravu čočky s ochranou proti modrému světlu a problém je vyřešen.

Ano, ani mé dcery na tom bohužel nejsou o moc líp a s přibývajícím věkem tráví u mobilu či PC stále více času.  A tak si říkám: “Zákazníkům jsi ochranu vyřešila, ale co tvoje děti?” “A ostatní děti, které nenosí dioptrické brýle?”

Od myšlenky k realizaci to bylo rychlé a jednoduché. Mám kontakty na ty nejlepší výrobce dětských brýlí, potřebovala jsem jen trochu času a ten mi teď poskytla doba koronavirová.

A proč to dělám? 

Protože chci dělat věci, které mají smysl. Protože modré světlo škodí a dětské oči potřebují ochránit ještě více než ty dospělé. Mým cílem není vás vystrašit, chci vám poskytnout informace a jednoduchá vysvětlení. Rozhodnutí je na vás :-)