Neohodnoceno

Protizamlžovací gel na brýle

Gel proti mlžení účinně a dlouhodobě pomůže všem, které trápí rouška a mlžení brýlí, zamlžování brýlí při přecházení do vytápěné místnosti nebo lyžování či plavání. Praktické balení obsahuje No Fog gel, ochranné pouzdro a speciální čistící hadřík pro aplikaci gelu.

Můžeme doručit do:
27.6.2024
Skladem
Kód: 11938
Značka: Centrostyle
420 Kč
Kategorie: Doplňky
Obsah: 10 g

No Fog gel proti mlžení brýlí je ideální pro ty, které trápí zamlžování brýlí s rouškou, v zimě při přechodu do vytápěné místnosti nebo během lyžování či potápění. No Fog gel nabízí vysoce účinné, dlouhotrvající působení. Je vhodný pro všechny brýlové čočky s jakoukoliv úpravou (i antireflexní). Neobsahuje žádný alkohol ani jiná rozpouštědla. V balení naleznete také praktické pouzdro s kapsou a speciální pevnou utěrku o rozměrech 13×13 cm, do které se gel nevpíjí, ale rovnoměrně jej roztírá.

Jak No Fog gel používat? Před aplikací čočky důkladně očistěte. Poté naneste malou kapku gelu na plochu brýlové čočky, rozetřete a nechte chvíli působit, dokud gel nezaschne. Následně doleštěte speciálním přiloženým hadříkem. No Fog gel doporučujeme pro zajištění maximálního anti-fog efektu aplikovat vždy před používáním brýlí.