Neohodnoceno

Protizamlžovací hadřík na brýle

Tento produkt vás překvapí svou jednoduchostí aplikace a účinností. Vyzrajte na zamlžování brýlí s hadříkem Anti Fog. Speciální protizamlžovací utěrka vydrží až 200 použití a po aplikaci vás účinně zbaví mlžení na 8-12 hodin. Anti Fog hadřík je vhodný na všechny typy brýlových čoček.

Můžeme doručit do:
27.6.2024
Skladem
Kód: WU10496
Značka: CLR OPTIK
181,50 Kč
protizamlzovaci uterka WU10496 c
TIP!

velikost 15×18 cm

Jak účinně zabránit mlžení brýlí? Hravě to zvládnete i s pouhým hadříkem! Speciální protizamlžovací utěrka na brýle Anti Fog vás zbaví zamlžených skel na 8-12 hodin bez problémů tak zabráníte mlžení brýlí s rouškou, při přechodu do vytápěných místností nebo během sportování.

Na rozdíl od tekutých přípravků v podobě sprejů, které vyžadují precizní dodržení správného postupu aplikace, je použití utěrky zcela jednoduché a účinné. Hadřík po použití schováte zpět do pouzdra se zipem, které hadřík ochrání před znečištěním a vysycháním. Navíc je toto balení skladné a vleze se i do kabelky, kapsy i peněženky. I když sám o sobě dokáže brýle při použití také vyčistit, doporučujeme před aplikací použít nejprve čistící přípravek (zejména, pokud jsou čočky opravdu znečištěné nebo mastné), aby hadřík vydržel co nejdéle.

No Fog hadřík vydrží až 200 opakovaných použití a zajistí vašim brýlím dlouhotrvající a účinný anti-fog efekt. Je vhodný pro všechny typy brýlí. Od klasických dioptrických (včetně těch s antireflexní úpravou) přes sluneční až po lyžařské nebo potápěčské. Aby vám vydržel co nejdéle, neperte jej v pračce a vždy ho uchovávejte v suchém a čistém prostředí.

Jak hadřík Anti Fog používat? Brýlové čočky nejprve důkladně očistěte čistícím prostředkem na brýle a vysušte klasickým hadříkem z mikrovlákna. Poté použijte Anti Fog utěrku z obou stran čoček.