Neohodnoceno

Protizamlžovací set Comfort

Utěrka z mikrovlákna proti zamlžování (13x15 cm) pro použití na čisté čočky. Snižuje nepříjemný problém se zamlžováním brýlí v různých každodenních situacích. Čistící spray je vhodný na všechny druhy čoček včetně úprav.
Set obsahuje: 1 ks antibakteriálního spreje (20 ml), 1 ks čistící utěrky (15x18 cm), 1 ks protizamlžovací utěrky (13x15 cm), průhledný sáček se zapínáním.

Můžeme doručit do:
27.6.2024
Skladem
Kód: 10512
Značka: Centrostyle
320 Kč
Kategorie: Doplňky
Obsah: 20 ml

Jak účinně zabránit mlžení brýlí? Hravě to zvládnete i s pouhým hadříkem! Speciální protizamlžovací utěrka na brýle vás zbaví zamlžených skel. Zabráníte mlžení brýlí při přechodu do vytápěných místností nebo během sportování. Set Comfort obsahuje nejen protizamlžovací utěrku, ale také čistící prostředky.

Dlouhotrvající účinek proti zamlžování (až 8 hodin). Ideální pro všechny druhy čoček a povrchových úprav. Účinnost produktu se může lišit v závislosti na typu čočky, podmínkách prostředí, vlhkosti, teplotních změnách nebo nesprávném použití. Za určitých podmínek prostředí může být potřeba znovu aplikovat přípravek po celý den. Hadřík má účinnost až 200 použití.
Sprej neobsahuje žádný alkohol ani jiná rozpouštědla.

NÁVOD: Před aplikací přípravku očistěte čočky přiloženým čisticím prostředkem Spray Clean. Důkladně osušte utěrkou z mikrovlákna. Dýchněte na obě strany čoček a vytvořte efekt zamlžení. Otřete obě strany čoček 8-10krát hadříkem z mikrovlákna FOG NO MORE. Po použití uchovávejte hadřík v průhledném sáčku se zapínáním. 

 Před spuštěním video návodu doporučujeme zapnout titulky.