Neohodnoceno

Protizamlžovací sprej ANTIFOG 30 ml

Anti Fog je opravdu velký pomocník v problematice zamlžování brýlí. Malá lahvička s 30ml přípravku se schová všude. Nemusíte se s rouškou a zamlženými brýlemi trápit zbytečně.

Při aplikaci spreje je nutné se pečlivě řídit návodem. Sprej je určený pro kombinaci s jelenicí.

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
22.11.2021 22.11.2021 Zvolte variantu
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: 11825 11826SET Zvolte variantu
Značka: CLR OPTIK
160 Kč 289 Kč od 160 Kč

Náš nejnovější přírůstek do rodiny sprejů proti zamlžení brýlí. Lahvička s rozprašovačem obsahuje 30 ml nemlžícího přípravku. Při správné aplikaci, v kombinaci s čistícími přípravky (před) a jelenicí pro rozetření (po) snižuje schopnost brýlí mlžit se.

S mlžením dioptrických brýlí pomůže, když musíte nosit roušku, nebo v chladných měsících při vstupu do místnosti. Proti zamlžování brýlí funguje také u sportovců, například u plavců nebo lyžařů.

Množství: 30 ml

Odolná jelenice má schopnost vysoké absorpce vody a je ideální pro čištění brýlových čoček v kombinaci se spreji proti mlžení brýlí. Skla po aplikaci přípravků dokonale vyčistí a vyleští. Pro dosažení maximálního anti-fog efektu.

Jak jelenici používat? Aplikujte v kombinaci se sprejem proti mlžení brýlí (dle návodu na obalu přípravku), používejte k vyčištění a doleštění brýlových čoček. Aby vám jelenice vydržela co nejdéle jako nová, perte ji ručně v čisté teplé vodě, nesušte na topení nebo přímém slunci a skladujte na suchém a čistém místě.

Rozměry jelenice jsou 18×15 cm.