Neohodnoceno

Protizamlžovací utěrky Family Pack

Utěrka z mikrovlákna proti zamlžování (13x15 cm) pro použití na čisté čočky. Snižuje nepříjemný problém se zamlžováním brýlí v různých každodenních situacích. 
Každý sáček obsahuje 3 ks oranžových protizamlžovacích utěrek.

Můžeme doručit do:
27.6.2024
Skladem
Kód: 10510
Značka: Centrostyle
290 Kč
Kategorie: Doplňky
Obsah: 3 ks

Jak účinně zabránit mlžení brýlí? Hravě to zvládnete i s pouhým hadříkem! Speciální protizamlžovací utěrka na brýle vás zbaví zamlžených skel. Zabráníte mlžení brýlí při přechodu do vytápěných místností nebo během sportování.

Dlouhotrvající účinek proti zamlžování (až 8 hodin). Ideální pro všechny druhy čoček a povrchových úprav. Účinnost produktu se může lišit v závislosti na typu čočky, podmínkách prostředí, vlhkosti, teplotních změnách nebo nesprávném použití. Za určitých podmínek prostředí může být potřeba znovu aplikovat přípravek po celý den.  Hadřík má účinnost až 200 použití.

NÁVOD: Před aplikací přípravku očistěte čočky čisticím prostředkem. Důkladně osušte utěrkou z mikrovlákna. Dýchněte na obě strany čoček a vytvořte efekt zamlžení. Otřete obě strany čoček 8-10krát hadříkem z mikrovlákna FOG NO MORE. Po použití uchovávejte hadřík v průhledném sáčku se zapínáním.    

 Před spuštěním video návodu doporučujeme zapnout titulky.