NanoSol Baby

Jedinečný ergonomický design pro miminka! 

 

 

Děti se ve většině situací dívají nahoru. Díky tomu přišel dodavatel Nano Vista s inovativním krytím úhlového světla.NS-1

Tenký ochranný spoiler, který umožňuje dokonalé uchycení kolem horní části očí a blokuje světelné paprsky ze všech úhlů.

 Tyto modely jsou určeny pro děti od narození až do věku čtyř let. Brýle dodáváme ve dvou různých tvarech a velikostech (Kooki , Nanito) které jsou přizpůsobeny morfologickému vývoji dětí. (Zaoblené tvary pro velmi malé děti a méně oblé s větším zorným polem pro starší). Extrémně lehké brýle vyrobené dvojitým vstřikováním umožňují ještě větší pohodlí. Díky materiálu i tvaru jsou brýle „téměř nerozbitné“, což je základní myšlenka značky NANO, která nabízí odolné a bezpečné brýle.

V rámci kolekce Nano Sol Baby je použit materiál Somflex, který disponuje měkkostí, pohodlím a flexibilitou, abyste si užili hodiny světla tím nejlepším způsobem. Tento patentovaný ultra měkký materiál je zaručen díky vysoce kvalitní pryžové povrchové upravě. Měkká guma je takticky umístěna tam, kde se brýle dotýkají hlavy (nosník, stranice, vnitřní strana očnice…),tak aby chránily jemnou pokožku dítěte.

 

 

Filtr a povrchová úprava u čoček Nano Sol Baby:

 

  • Blue Block čočky - chrání před škodlivými paprsky modrého světla a napomáhají tak v budoucnosti zabránit vzniku AMD (makulární degenerace související s věkem) a dalším chorobám. Čočky umožňují ostré a přirozené vnímání barev.

 

Co je BlueLight?

Rozsah paprsků nazvaný HEV (High Energy Visible) je to, co známe jako modré světlo. Tyto délky jsou v rozsahu mezi 380 nm až 500 nm.

 

  • Polarizační čočky - Ochrana proti oslnění

 

  • Antireflex - úprava snižující tvorbu odrazů na minimum

 

  • Antiscratch - úprava proti poškrábání

 

  • 100% UVA-UVB ochrana

 

  • Fotochromatické čočky - nabízejí adaptivní změnu intenzity okolního světla, což je technologie, která se u slunečních brýlí pro miminka dosud nenabízela.

NS-5

 

Součástí každého balení je kvalitní pouzdro na brýle, mikrovlákno a gumový pásek, který udrží brýle ve správné poloze.

kooki-ns58301-slunecni-bryle-5

 

 

Tyto modely krásně sedí na obličeji a budou nepostradatelným doplňkem při všech aktivitách Vašeho dítěte  

 

64NANITO            46NANITO