Dětské sluneční brýle Nano Vista

Dětské sluneční brýle od výrobce Nano Vista jsou skvělou volbou pro ochranu očí Vašich dětí.

 

Máme zde několik novinek pro rok 2022

 

Jako první zde máme kolekci NanoHands, která obnovuje design svých hlavních modelů (Splash, Glup a Bang) a dává vyniknout rámům s přední stranou v nové takzvané želvovinové barvě.

Brýle jsou vyrobeny z polykarbonátu, což je odolný a zároveň velmi lehký materiál dostupný v originálních rámech NanoHands. Doplněn zábavným ručním ilustrováním nebo univerzálními symboly ve spojení s již zmíněným želvím motivem. Transgresivní, městský a moderní nádech, aby děti a dospívající chránily své oči před sluncem a zároveň neztratily svůj jedinečný styl.

22NANITO     

Filtr a povrchová úprava čoček:

 • Blue Block - chrání před škodlivými paprsky modrého světla a napomáhají tak v budoucnosti zabránit vzniku AMD (makulární degenerace související s věkem) a dalším chorobám. Čočky umožňují ostré a přirozené vnímání barev.

Co je BlueLight? Rozsah paprsků nazvaný HEV (High Energy Visible) je to, co známe jako modré světlo. Tyto délky jsou v rozsahu mezi 380 nm až 500 nm.

 • Antireflex - úprava snižující tvorbu odrazů na minimum
 • Filtr kategorie 3
 • 100% UVA-UVB ochrana

 

Každé sluneční brýle dodáváme s pouzdrem a mikrovláknem. Modely z kolekce NanoHands jsou určeny pro děti a teenagery a jsou k dispozici v různých barevných variantách. Hravé barvy obroučku jsou u většiny modelů s čočkami s RVO filtrem, který krásně doplňuje celkový vzhled brýlí.

https://www.nanito.cz/slunecni-bryle-glup-l--vice-barev/

 

 

Dále bychom Vám chtěli předvést kolekci NanoSol

 

V rámci kolekce NanoSol je použit materiál Somflex, který disponuje měkkostí, pohodlím a flexibilitou, abyste si užili hodiny světla tím nejlepším způsobem. Tento patentovaný ultra měkký materiál je zaručen díky vysoce kvalitní pryžové povrchové upravě.

Somflex - pro modely Nanito, Kooki, Malawi, Garda, Leman, Baikal, Atlin, Ness.

 

https://www.nanito.cz/detske-slunecni-bryle-malawi-se-zrcadlovkou/

 

Filtr a povrchová úprava čoček

 • Polarizační čočky - zaručující ochranu proti oslnění
 • Blue Block - chrání před škodlivými paprsky modrého světla a napomáhají tak v budoucnosti zabránit vzniku AMD (makulární degenerace související s věkem) a dalším chorobám. Čočky umožňují ostré a přirozené vnímání barev.

Co je BlueLight? Rozsah paprsků nazvaný HEV (High Energy Visible) je to, co známe jako modré světlo. Tyto délky jsou v rozsahu mezi 380 nm až 500 nm.

 • Antireflex - úprava snižující tvorbu odrazů na minimum
 • Antiscratch - úprava proti poškrábání
 • RVO filtr 
 • Filtr kategorie 3
 • 100% UVA-UVB ochrana

 

Součástí každého balení je pouzdro na brýle. Modely z kolekce NanoSol jsou určeny pro děti a teenagery a jsou k dispozici v různých barevných variantách. 

 

 78NANITO   70NANITO