Čtecí brýle se slunečním klipem

 

Dioptrické čtecí brýle s magnetickým slunečním klipem. Elegantní a praktické řešení čtecích a slunečních brýlí 2v1 pro čtení na blízko doma, na cestách i v létě na slunci. Extra prodloužené flexibilní stranice umožňují zavěšení brýlí kolem krku a dokonale se přizpůsobí každému tvaru hlavy. Vysoká kvalita brýlí od renomovaného evropského výrobce optických pomůcek CentroStyle.   

                                                                          75400_PERSPECTIVE-LEFT75400_CLIP

Vyhrajte jednou pro vždy boj mezi čtecími a slunečními brýlemi a ušetřete si místo v tašce či kabelce. Vsaďte na jednoduché řešení 2v1. Dioptrické čtecí brýle CentroStyle s nasazovacím klipem ocení všichni, kteří nejen v létě u vody potřebují kombinaci čtecích a slunečních brýlí.

 

Klíčové vlastnosti dioptrických čtecích brýlí CentroStyle s magnetickým slunečním klipem:

  • Čtecí a sluneční brýle 2v1.
  • Snadné a bezpečné přichycení magnetického klipu.
  • Extra prodloužené ergonomické a flexibilní stranice umožňují zavěšení brýlí kolem krku a dokonale se přizpůsobí každému tvaru hlavy
  • Plastové čočky slunečního klipu nejsou polarizovány a umožňují bezproblémové čtení LCD displejů.
  • Kompaktní unisex design - ideální pro čtení doma, na cestách i v létě u vody nebo kdekoliv na slunci.
  • Elegantní vzhled: klip těsně přiléhá k brýlím a kopíruje jejich tvar.

Přeměna čtecích brýlí na sluneční je velice snadná. O spolehlivé a bezpečné přichycení se postarají dva zabudované silné magnety po stranách plastových brýlových obrub. Klip bude po celou dobu přichycen na svém místě a díky tomu, že přesně kopíruje tvar brýlí, je jejich nošení velice pohodlné a praktické.

75400_AMBIENT